x

Заявка для виїзду замірника

Дякуємо!
Наш менеджер з вами звяжеться у найближчий час!

Вікна металопластикові ПВХ

[vc_row][vc_column][vc_separator color=”orange” style=”dashed”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1144″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1519252825477{padding-top: 15px !important;}”]Вікна ВДС виробляються з ПВХ високої якості з вбудованими TPV-ущільнювачами та комплектуються надійним армуванням, що забезпечує високу міцність конструкції та гідний опір до вітрових навантажень. Вони також мають чудову тепло- і шумоізоляцію для забезпечення комфорту цілий рік, зберігаючи тепло взимку і прохолоду влітку.

 

Детальніше

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”orange” style=”dashed”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1519252564671{padding-top: 75px !important;}”]Вікна з профілю КВЕ – ідеальний варіант для сучасної оселі, вони відповідають найвищим вимогам якості і мають безперечні переваги.

 

Детальніше

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1145″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”orange” style=”dashed”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1152″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1519252725150{padding-top: 50px !important;}”]OPENTECK – це компанія з восьмилітнім досвідом, діяльність якої була розпочата з виготовлення ПВХ – підвіконь.

 

Детальніше

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”orange” style=”dashed”][/vc_column][/vc_row]